Krawężnik granitowy 15×30

Krawężnik granitowy 15×30

Krawężnik granitowy 15×30  uliczny, drogowy, mostowy, trapezowy, łukowy i inne krawężniki z granitu to flagowe produkty Firmy Swada GRANIT. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i dostarczaniu tego niezwykle trwałego i praktycznie niezniszczalnego wyrobu. Wszystkie Nasze krawężniki granitowe są produktem o wysokiej jakości, spełniającym wszystkie obowiązujące normy.

Wszystkie oferowane przez Swadę GRANIT krawężniki z granitu dostępne są w standardowych wymiarach i długościach od 80-125 cm. Na życzenie klienta może mieć strukturę groszkowaną bądź paskowaną, dowolną długość oraz dowolne wymiary. Są sprzedawane na metry bieżące, zapakowane na palety i gotowe do transportu.

Oferowane przez Swadę Granit krawężniki granitowe spełnią wszystkie obowiązujące normy oraz posiada aktualne badania wytrzymałościowe.

Krawężnik granitowy 15×30 mamy aktualnie w promocji. Przy zakupie 200 mb krawężnika cena wraz z transportem będzie wynosić:

 

Krawężnik granitowy cena Kraków 90 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Bydgoszcz 95 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Warszawa 86 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Poznań 90 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Gdańsk 95 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Szczecin 95 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Zielona Góra 90 zł mb/netto

Krawężnik granitowy cena Katowice 90 zł mb/netto

Krawężnik granitowy 15×30 

Te i inne krawężniki granitowe znajdziecie Państwo w Naszej ofercie. Na obecną chwile mamy jeszcze na magazynach Krawężnik granitowy 15×30 jak również Krawężnik granitowy 20×30. Serdecznie zapraszamy.

krawężnik granitowy 15x30
Krawężnik granitowy 15×30 Kraków, Warszawa, Szczecin, Zielona Góra,

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą oferta i składania zapytań ofertowych. W ofercie posiadamy również płyty granitowe chodnikowe, kostkę z granitu, oporniki granitowe, schody z granitu, parapety i wiele innych wyrobów z grantu. Skorzystaj z zakładki KONTAKT i napisz do NAS aby uzyskać informacje dotyczące aktualnych stanów i cen.

Serdecznie zapraszamy

SWADA GRANIT

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. SWADA zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *