opornik granitowy cięto-łupany

Opornik granitowy cięto-łupany

opornik granitowy cięto-łupany
opornik granitowy cięto-łupany 10x20x75-125

Z przyjemnością informujemy iż wprowadziliśmy do sprzedaży opornik granitowy cięto łupany. Opornik z granitu cięto-łupany jest produkowany z płyt granitowych o różnych grubościach, a następnie za pomocą maszyn jest rozłupywany na różne grubości. Górna powierzchnia takiego opornika granitowego może być płomieniowana, bądź surowa, w zależności od potrzeby, a boki takiego opornika granitowego są surowo-łupane, co sprawia iż ma on wiele zastosowań.

 

 

 

opornik granitowy cięto-łupany
opornik granitowy cięto-łupany 10x25x75-125

Opornik granitowy cięto-łupany

sprzedajemy na metry bieżące, standardowa długość takiego opornika z granitu jest od 75-125 cm. W zależności od potrzeby można go również wyciąć o jednej długości, ale to wiąże się w wyższą cena, ze względu na odpad jaki pozostaje. Jeżeli chodzi o szerokość i wysokość, opornik z granitu może mieć różne szerokości zaczynając od 6 cm do nawet 15, wysokość od 15 cm do 25 cm.

Standardowe wymiary opornika granitowego cięto-łupanego:

opornik granitowy*    8×20
opornik granitowy*    8×25
opornik granitowy*   10×20
opornik granitowy*   10×25

Sposób w jaki produkowany jest opornik granitowy cięto-łupany nie wpływa na jego właściwości, nadal zachowuje swoje doskonałe parametry techniczne, twardość oraz niską nasiąkliwość, dzięki temu sprzyja wykorzystaniu go przy wykończeniach dróg, ulic, parkingów, chodników, alejek, ale i również jako obrzeża granitowe w przydomowych ogródkach.

W sprawie jakichkolwiek pytań, bądź ewentualne zamówienia zapraszamy Państwa do skorzystania z zakładki KONTAKT, lub bezpośrednio za pomocą poczty mailowej na adres kontakt@swada.com.pl

serdecznie zapraszamy

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. SWADA GRANIT zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *