Opornik granitowy 8×30

Opornik granitowy 8×30

Opornik granitowy 8×30 cm

Oporniki granitowe produkowane są z bloków granitowych pochodzących z polskich złóż na dolnym śląsku. Wydobywane bloki granitowe, dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, przecinamy na płyty grubości 30 cm linkami diamentowymi, a następnie gotowe płyty granitowe płomieniujemy do uzyskania struktury antypoślizgowej. W taki sposób uzyskane płyty granitowe płomieniowane zaprogramowana maszyna cyrkularka dwu-suportowa przecina na szerokość 8 cm i uzyskujemy produkt zwany opornik granitowy 8×30 cm .

opornik granitowy 8x30 cm
opornik z granitu produkcja

Opornik granitowy 8×30 cm

Opornik granitowy, zwany również obrzeżem granitowym przeznaczone jest do zakańczania ciągów ścieżek rowerowych, chodników ale i także wszystkiego rodzaju dróg i ulic o niewielkim natężeniu ruchu. Znajdzie również zastosowanie w ogrodzie, gdzie oddzielisz nim przejście od rosnącego trawnika.

Opornik granitowy Strzegomski jest koloru szarego, ale sprzedajemy również opornik granitowy o rożnym zabarwieniu: opornik granitowy VANGA kolor czerwony, opornik granitowy ze SZWEDA kolor czarny.

Opornik granitowy sprzedawany jest na metry bieżące, produkowany jest od 75 do 125 cm.

Opornik granitowy 8x30 cm
Opornik z granitu 8×30 cm

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy
SWADA GRANIT

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. SWADA zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.