płyta płomieniowana

kostka z granitu, krawężnik granitowy, płyty z granitu

Płyty chodnikowe i posadzkowe

Płyty z granitu chodnikowe i posadzkowe

Oferujemy Państwu płyty chodnikowe z polskiego granitu wydobywanego w kopalniach na terenie Dolnego Śląska cieszących się duża renomą na rynku polskim jak i zagranicznym, koloru jasnoszarego. Granit z którego produkowane są płyty jest bardzo trwały, wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia nie tylko mechaniczne ale i czynniki atmosferyczne. Płyty z granitu są długowieczne, nie zmieniają one swoich właściwości, barwy i można je zdemontować i zamontować ponownie. Płyty chodnikowe, posadzkowe, elewacyjne w zależności od zapotrzebowania są mogą mieć różne grubość i wielkość, z powodzeniem wykorzystywane są na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń zachowując przy tym swoja naturalne piękno. Jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje się je do układania chodników, deptaków, tarasów, fasad, elewacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty chodnikowe następujących powierzchniach:

 Polerowana – czyli powierzchnia gładka o wysokim lustrzanym połysku. Powierzchnia ta cała kolorystykę i piękno tego naturalnego kamienia. Poler nadaje płycie granitowej tzw. Efekt mokrego kamienia.
 Promieniowane – czyli powierzchnia najbardziej popularna, chropowata, antypoślizgowa, wyglądem zbliżony jest do naturalnego przełomu.
 Piaskowana – uzyskujemy powierzchnia szorstką, wyrównana uzyskiwana na skutek uderzenia w płytę strumieniem drobnego piasku.

Płyty z granitu chodnikowe, posadzkowe posiadają aktualne badania, spełniają wszystkie normy, zawsze najwyższej jakości.