Boniówka

Boniówka granitowa

Boniówka granitowa to wyrób z granitu który w ostatnich latach ogromnie zyskał na popularności nie tylko w Polsce, ale i również w Europie.

Boniówka granitowa Strzegom
Boniówka granitowa

Ze względu na swój niepowtarzalny i naturalny wygląd, ale i też doskonałe parametry techniczne boniówka granitowa znalazła swoje zastosowanie jako elewacja z granitu w wszelkiego rodzajach budynkach użyteczność publicznych jak i domkach jednorodzinnych. Boniówka granitowa jest wykonywana z granitu Strzegomskiego charakteryzującego się doskonałymi parametrami technicznymi , wysoką mrozoodpornością, niską nasiąkliwością, doskonale komponuję się z otoczeniem. Boniówka z granitu wykonywana jest ręcznie, a sam proces wykonania boniówka jest skomplikowany i długotrwały, ale końcowy efekt wynagradza ciężką pracę.

Boniówka z granitu

jest w zazwyczaj w kształcie prostokąta w wymiarach 15×30, grubość w wypukłościami to około 2,5-3 cm. Istnieje możliwości zamówienia boniówki z granitu na indywidualne zamówienia.

Elewacje z kamienia naturalnego zawsze będzie trwalsza niż ta pokryta ozdobnym tynkiem. Boniówką z granitu można obłożyć cały dom lub niektóre tylko jego fragmenty, można ułożyć ogrodzenie, lub tylko słupki ogrodzenia. Zasady montażu boniówki granitowej są podobne, nie odbiegają od tych z kamienia sztucznego. Nie potrzebujemy drogich kotw ani stalowych lub aluminiowych rusztów.

Ładna elewacja wymarzonego domku to ukoronowanie budowy, duma i przyjemność właścicieli domu.

bonia z granitu
boniówka z kamienia naturalnego
boniówka z granitu 15x30
boniówka 15x30cm
boniówka z kamienia naturalnego
naturalne elewacje z granitu

 

Boniówka elewacja z kamienia naturalnego
SWADA elewacja z granitu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wymiary boniówki granitowej

Standardowy wymiar boniówki z granitu którą oferujemy to prostokąt o wymiarach 15×30 cm o grubości do 3 cm z wybrzuszeniami, które powstają z w procesie wykonywania boniówki. Ale w zależności od zapotrzebowania i upodobań klienta wykonywaliśmy również boniówki o wymiarach: 15×40, 20×40, 30×40, 40×40, 40×60, 40×80. W przypadkach gdy boniówka jest większa od standardu który oferujemy, staj sie ona cięższa i droższa.

Waga boniówki granitowej

W standardowy wymiarze 15×30 centymetrów boniówka waży około 2 kg.

Ile sztuk boniówki na m2?

Przy wymiarze 15×30 cm na jeden m2 wchodzi 22 szt, boniówki z granitu.

elewacja z kamienia
Elewacja z kamienia naturalnego
granitowa elewacja
elewacje z granitu

 

 

 

 

 

Wyroby z granity takie jak boniówka, są to wyroby które służą na lata. Z upływem czasu wyroby z granitu które Państwu oferujemy dalej wyglądają ponadczasowo i cieszą.

Serdecznie zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie znajdziecie Państwo adres mailowy jak i telefon do kontaktu z Nasza firmą.

SWADA GRANIT

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. SWADA zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.