O nas

Oferujemy szeroki wachlarz elementów budowlanych z wykonanych z granitu.

Nasza Firma wyspecjalizowała się w produkcji, sprzedaży i dostawie wyrobów z granitu. Jesteśmy dostawcą wyrobów z tego pięknego, naturalnego surowca dla szerokiej grupy odbiorców.

Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualni, które cenią sobie naturalne piękno swojego otoczenia, jak i duże firmy zajmujące się rewitalizacją miast i miasteczek, a także budową dróg, autostrad, mostów, deptaków i chodników w Polsce i w Europie.

Grupa młodych, ambitnych, kreatywnych ludzi, specjalistów od sprzedaży wyrobów z granitu, dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, gwarantuje klientom profesjonalną obsługę. Nie popadamy w rutynę, a dostarczane przez nas elementy z granitu jak i usługi doradcze w zakresie wyboru materiału są zawsze zgodne z obowiązującymi normami i utrzymują się na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość naszych produktów pozwoliła nam zdobyć duże zaufanie wielu klientów, a liczba nowych ciągle wzrasta. Wszystkie zlecenia traktujemy z należytą powagą, starannością i precyzją w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta.

Gwarantem jakości naszych produktów jest współpraca z największymi i najlepszymi kopalniami granitu w Polsce o europejskich standardach w zakresie wydobywania i przerobu granitu.

Naszym celem jest maksymalne zaspokojenie potrzeb każdego klienta oferując przy tym najwyższą jakość naszych wyrobów oraz zadowolenie klienta z wyboru naszej firmy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: krawężniki granitowe proste i łukowe, oporniki granitowe, kostkę z granitu, płyty chodnikowe, posadzkę z granitu, kamień budowlany, schody, parapety, elewację z granitu, pomniki, rzeźby, fontanny i wiele innych elementów granitowych.