Ceramika śródziemnomorska

Ceramika śródziemnomorska

Firma SWADA wychodząc na przeciw wymagającemu klientowi i żeby sprostać jego oczekiwaniom postanowiła rozszerzyć swoją ofertę sprzedażowa i prócz wyrobów z granitu oferuję również Państwu produkt wysokojakościowy, niepowtarzalny, śródziemnomorski,  mianowicie ręcznie wykonaną ceramikę śródziemnomorską zwaną FAKHAR pochodzenia Tunezyjskiego. Jesteśmy jedynym importerem w Polsce ceramikI śródziemnomorskiej z Tunezji .

FAKHAR

Rośliny w śródziemnomorskich  donicach, wazonach po tunezyjsku zwane FAKHAR stały się ostatnio bardzo popularnym elementem aranżacji balkonów, tarasów i przede wszystkim ogrodów. Modnie jest ustawiać je nie tylko na tarasie, ale także na schodach, przy wejściu do domu lub w ogrodowych zakątkach. Jest w tym nawiązanie do XIX-wiecznych ogrodów – ich dekoracyjności i pewnej tajemniczości. W trosce o najlepszą jakość tego niepowtarzalnego produktu jakim jest FAKHAR, dotarliśmy bezpośrednio do producenta, którego zakład umieszczony jest niemal że na środku pustyni w Tunezji. Jest to młody, bardzo ambitny człowiek, który przejął prowadzenie rodzinnego biznesu po dziadku, następnie ojcu, i otworzył się na nowe horyzonty, zdobywając uznanie w wielu krajach, gównie basenu śródziemnego oraz Ameryki Północnej.

Ceramika śródziemnomorska

Ceramika śródziemnomorska FAKHAR-y w połączeniu z zieloną roślinnością są ciekawym materiałem twórczym tworzą całkiem ciekawe inspiracje, dla wszystkich tych którzy lubią aranżować przestrzenie w ogrodach i cenią sobie zmienność tworzonych kompozycji. Kwiaty i inne rośliny zielone odpowiednio dobrane do Naszych donic, wazonów mogą pełnić funkcję elementów rzeźbiarskich. Można też tworzyć niebanalne i niepowtarzalne kompozycje kwiatowe złożone z wielu różnych donic.

Donice i wazony praktyczne i eleganckie

FAKHAR-y donice i wazony śródziemnomorskie  spełniają  dwie bardzo ważne funkcje: zdobią i stwarzają roślinom jak bardzo dobre warunki do ich wzrostu. Bardzo duży wybór kształtów, formy i można dostosować do klimatu ogrodu i pozostałych elementów jego wyposażenia, a także do architektury budynku.Mogą być one przeznaczone dla roślin wieloletnich zimujących gdyż producent sprzedając donice miedzy innymi do Kanady gwarantuje ich mrozoodporność.
FAKHAR powinien być odpowiednio dobrany do wielkości bryły korzeniowej: nie może być za ciasny – im dłużej ma w nim rosnąć roślina, tym musi być większy. Nasze donice moją  w dnie jeden lub więcej otwór odpływowy.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ KLIKAJĄC TUTAJ….
FAKHAR Ceramika śródziemnomorska

GARDENIA 2017

Serdecznie zapraszamy

Olszewski Marcin