Kostka granitowa 4/6cm

Kostka brukowa 4/6 to popularny element przyczyniający się do transformacji wielu różnych przestrzeni. W naszej ofercie znajduje się brukowa kostka granitowa 4/6, którą wykorzystasz na wiele sposobów. Nasza kostka granitowa to sześcian o wymiarach od 4 cm do 6 cm, czyli jest produktem o niezwykle uniwersalnych wymiarach.

Kostka brukowa czerwona 6 cm 

Jakościowa kostka brukowa 4 cm to doskonałe rozwiązanie w zakresie budowy ścieżek ogrodowych czy podjazdów, zarówno przydomowych, jak i na terenie obiektów publicznych lub komercyjnych. Co istotne, nasza oferta to szeroki wybór kolorystyczny. Nasza kostka brukowa czerwona 6 cm sprawdzi się w przestrzeniach, które pragniesz wyróżnić niebanalną estetyką. Natomiast kostka szara 6 cm to rozwiązanie bardziej klasyczne.

Nasze kostki granitowe to nie tylko kolor szary i czerwony (vanga). Barwy, w których dostępne są konstrukcje, to także: szary, szaro-rudy, rudy i czarny (Szwed). Tym samym nasza kostka granitowa 4/6 doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń, od publicznych placów po intymne zakątki ogrodów.

Trwała kostka granitowa 4/6

Stawiamy na najwyższą jakość, zarówno w aspekcie estetycznym, jak i wytrzymałościowym. Oferujemy kostkę surowo-łupaną i cięto-łupaną. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii wykonujemy z granitu Strzegomskiego, jak również z granitu pochodzącego ze Szwecji,  co daje gwarancję najwyższych parametrów konstrukcji.

Nasza kostka granitowa 6/4, niezależnie czy jest to kostka brukowa czerwona 6 cm, czy kostka szara 6 cm, charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością, gwarantowanymi przez moc granitu. To gwarancja, że każda ścieżka, którą wybrukujesz, będzie trwała, zachowując swoje piękno bez względu na kaprysy pogody. Co istotne, granitowa kostka brukowa o wymiarach 4 × 6 to element o wysokiej wytrzymałości obciążeniowej, przez co doskonale sprawdza się również jako bruk podjazdów czy parkingów.

Kostka granitowa 4/6 – cena produktu

Jeśli chodzi o koszty związane z wydatkiem, jaki generuje kostka granitowa 4/6, cena zależy kosztów od projektu. Wybrany kolor kostki brukowej czy wielkość zamówienia to podstawowe czynniki decydujące o ostatecznej wycenie. Wyróżnikiem kostki granitowej jest jej wydajność – z tony produktu możliwe jest wybrukowanie powierzchni 7-8 m kw. Oferujemy sprzedaż w ilości wybranej przez Klienta. Jedną z możliwości jest zamówienie kostki pakowanej w worki Big Bag o pojemności 1,5 tony. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, ustalając warunki współpracy dostosowane do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Nasza tania kostka brukowa 4 cm to produkt, który spełni Twoje oczekiwania.