Opornik granitowy 8x30cm

Oporniki z granitu o wymiarach 8×30 cm

Oporniki granitowe produkowane są z bloków granitowych pochodzących z polskich złóż na dolnym śląsku. Wydobywane bloki granitowe, dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, przecinamy na płyty grubości 30 cm linkami diamentowymi, a następnie gotowe płyty granitowe płomieniujemy do uzyskania struktury antypoślizgowej. W taki sposób uzyskane płyty granitowe płomieniowane zaprogramowana maszyna cyrkularka dwu-suportowa przecina na szerokość 8 cm i uzyskujemy produkt zwany opornik granitowy 8×30 cm .

opornik granitowy 8x30 cm
opornik z granitu produkcja

Obrzeża z granitu 8×30 cm

Opornik granitowy, zwany również obrzeżem granitowym przeznaczone jest do zakańczania ciągów ścieżek rowerowych, chodników ale i także wszystkiego rodzaju dróg i ulic o niewielkim natężeniu ruchu. Znajdzie również zastosowanie w ogrodzie, gdzie oddzielisz nim przejście od rosnącego trawnika.

Opornik granitowy Strzegomski jest koloru szarego, ale sprzedajemy również opornik granitowy o rożnym zabarwieniu: opornik granitowy VANGA kolor czerwony, opornik granitowy ze SZWEDA kolor czarny.

Opornik granitowy sprzedawany jest na metry bieżące, produkowany jest od 75 do 125 cm.

Opornik granitowy 8x30 cm
Opornik z granitu 8×30 cm

 

 

 

 

 

 

Wysoka jakość oporników granitowych

Oferowany przez naszą firmę opornik 8x30cm charakteryzuje się najwyższym poziomem wytrzymałości. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, sił nacisku czy uderzeń. Stanowi też doskonałą izolację, na przykład przed wilgocią. Występuje w formie ciętej, zapewniając oczekiwaną estetykę. Nie ma znaczenia, czy obrzeże 8×30 wykorzystywane jest w miejscach publicznych, intensywnie użytkowanych, czy na prywatnej posesji, na przykład w ogrodzie. Dzięki swoim parametrom tego typu materiał budowlany stanowi uniwersalne rozwiązanie w różnych okolicznościach.

Estetyczne obrzeża 30×8

Atrakcyjny wygląd posesji ma znaczenie. Dlatego oferujemy ogrodowe obrzeże granitowe cięte 8x30x100, które charakteryzuje się estetycznym wyglądem. Znakomicie prezentuje się w ogrodach, na podjazdach i nie tylko. Stanowi doskonałe wykończenie i uzupełnienie krajobrazu. Dzieje się tak również dlatego, że tego rodzaju produkty są łatwe w czyszczeniu i przez bardzo długi czas zachowują swoje właściwości oraz wygląd. Bez względu na otoczenie, w jakim znajdują zastosowanie, stanowią gwarancję estetyki na miarę oczekiwań.

Krawężnik 8×30 o optymalnych parametrach

Odpowiednie surowce oraz metoda wykonania sprawiają, że dostępny w naszej ofercie krawężnik 8×30 znakomicie sprawdzi się w różnych okolicznościach. Tego typu elementy są twarde, nie nasiąkają i atrakcyjnie się prezentują. Nie są tylko zwykłym materiałem budulcowym czy wykończeniowym, ale też zwracają uwagę swoim estetycznym wyglądem. Oczywiście ich zadaniem jest także zapewnienie określonej organizacji przestrzennej. Połączenie funkcjonalności z cechami dekoracyjnymi bez wątpienia pozwala na stworzenie interesujących stylistyk i kompozycji.

 

Oporniki sprzedajemy na metry bieżące, a w razie potrzeb jesteśmy w stanie dopasować wymiary do mniej standardowych

Serdecznie zapraszamy
SWADA GRANIT

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. SWADA zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.