Płyta granitowa 100x50cm

Płyty z granitu, które znajdują się w naszej ofercie, sprawdzają się w różnych okolicznościach. Sprzedajemy produkty wykorzystywane przy wykonywaniu posadzek, tarasów, schodów, elewacji, a nawet chodników. Możliwości jest oczywiście zdecydowanie więcej. W asortymencie posiadamy między innymi płyty chodnikowe 100 x 50 cm. Dostępne elementy docinamy precyzyjnie do takiego rozmiaru, jaki jest oczekiwany przez klientów. Dzięki temu gwarantujemy dokładne i optymalne prace budowlane oraz wykończeniowe.

Najwyższej klasy surowiec granitowy

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zastosowanie płyt wykonanych z granitu, dostarczanych przez sprawdzonego producenta. Przede wszystkim tego typu elementy budulcowe charakteryzują się wysoką jakością pod wieloma względami. W przypadku budowy podjazdów, chodników, tarasów i tym podobnych kluczowym parametrem jest odpowiednia wytrzymałość. Wykonana przez nas płyta granitowa 100 x 50 cm gwarantuje oczekiwaną odporność na siły nacisku, działanie czynników atmosferycznych i nie tylko. Granit znany jest właśnie z tego rodzaju właściwości, które mają podstawowe znaczenie w przypadku intensywnego użytkowania. Dlatego płyty wykonane z tego materiału idealnie sprawdzają się w przypadku budowy wspomnianych elementów architektury.

Trwała płyta 100×50 – wymiar dopasowany do potrzeb

Idealne ułożenie płyt na tarasie, chodniku, podjeździe i w przypadku innych okoliczności oparte jest na zastosowaniu właściwego rozmiaru. Gwarantujemy Państwu idealnie docięte produkty, które można optymalnie dobrać do określonych wymagań w tym zakresie. Każda płyta tarasowa 100×50 lub model o innym przeznaczeniu wymaga docięcia do konkretnych wymiarów. Naszym klientom gwarantujemy dostarczenie asortymentu o precyzyjnej formie, co bez wątpienia ułatwia prace budowlane.

Różne powierzchnie do wyboru

W naszym asortymencie znajdują się płyty granitowe o rozmaitych wykończeniach, przede wszystkim rodzaju powierzchni. Nasi klienci mają do wyboru modele polerowane, gładkie, które doskonale sprawdzą się na przykład na posadzkach, blatach lub parapetach, a także płomieniowane, czyli chropowate. Płyty chodnikowe 100 x 50 cm zazwyczaj dostępne są właśnie w takiej formie, co gwarantuje bezpieczeństwo dla użytkowników. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa idealnie dopasowane produkty.