Płyta granitowa 60x60cm

Trwałe płyty granitowe 60×60 to doskonały wybór dla osób, które szukają idealnego, bezpiecznego i wytrzymałego wykończenia powierzchni tarasu, posadzki czy schodów. Tego rodzaju elementy budowlane stanowią doskonałe wykończenie w domach, instytucjach, przedsiębiorstwach i nie tylko. Każda zakupiona u nas płyta granitowa 60×60 jest docięta dokładnie na taki wymiar, jakiego oczekują klienci. Pozwala to na bezproblemowe przeprowadzenie prac montażowych bez względu na przestrzeń czy formę powierzchni. Płyty idealnie sprawdzą się na tarasach lub schodach, aczkolwiek zakres możliwości, jeśli idzie o ich wykorzystanie, jest znacznie szerszy.

Wysoki stopień wytrzymałości płyt granitowych 60×60

Zamówiona w naszej firmie płytka granitowa 60×60 wykonana jest z najwyższej klasy surowca. Dzięki temu jest odporna na działanie zróżnicowanych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy temperatura. Charakteryzuje się ponadto wysoką wytrzymałością, jeśli idzie o uszkodzenia mechaniczne. Dlatego cieszy się dużą popularnością jako element budulcowy tarasu, schodów, posadzki czy elewacji. Oczywiście wiele zależy od grubości produktu, którą należy dopasować do konkretnego przeznaczenia. Dostępna w naszej ofercie płyta granitowa 60x60x2 będzie optymalnym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Zapewni długie i bezpieczne korzystanie bez względu na jego intensywność czy częstotliwość.

Jaka powierzchnia płyty granitowej?

Ważną cechą płyt granitowych układanych na różnych podłożach jest rodzaj ich powierzchni. Można się zdecydować na modele gładkie lub chropowate. Oferujemy płytki granitowe polerowane 60×60, które wykorzystywane są najczęściej na posadzkach, parapetach lub schodach wewnętrznych. Gwarantujemy także wersje płomieniowane, czyli chropowate, sprawdzające się na zewnątrz. Dzięki swojej powierzchni zapewniają bezpieczne użytkowanie. Oferujemy płyty granitowe na taras 60×60, które są wykończone w taki sposób, by zredukować do minimum ryzyko poślizgnięcia się na wilgotnej nawierzchni.

Uniwersalne płytki granitowe 60×60

Szerokie zastosowanie płyt wykonanych z granitu jest możliwe dzięki ich właściwościom. Możliwość docięcia pod wymiar, trwałość i odporność to tylko część zalet tego rodzaju asortymentu. Płyty dostępne są w różnych odcieniach, głównie szarościach. Także pod tym względem można je dostosować do bardzo różnorodnych okoliczności.